Back to Question Center
0

Semalt Expert Islamabadist - Mis on otsingumootor Spiders ja kuidas need mõjutavad SEO?

1 answers:

Erinevad veebimeistrid tunnevad muret nende veebisaitide märksõnade ja fraaside pärast, kuna arvavad, et otsingumootor arvutab kõik märksõnad, et hinnata veebisaidi asjakohasust ja isegi selle järjestust. Õnneks on kaasaegne SEO seotud palju asju ja see pole kõik märksõnade puhul. Tegelikult on sadu tuhandeid otsingumootori optimeerimise tegureid, mis aitavad kaasa veebisaidi otsingumootori reastusele. Kõik pealkirja sildid meta kirjeldustele ja sissetulevatele lingid on parema otsingumootori auastmete jaoks hädavajalikud. Aastate jooksul on Google, Bing ja Yahoo õppinud, kuidas otsustada, kas veebisait on kasutajasõbralik või mitte, ja kuidas hinnata selle sisu kvaliteeti.

Michael Ball, Semalt kliendihaldurite juhi Michael Browni sõnul peab kõik Google ja Bing tegema, on viidata nende saitide indeksile ja määratleda, millistel veebilehtedel on kvaliteetne sisu ja mida on lubatud kuvada Otsingu tulemused.

Kuna kõik veebihaldurid teavad, ei ole otsingumootor järjekoha staatiline. Võimalik, et teie konkurendid lisavad ja muudavad tunduvalt paremaid märksõnu ja sisu kui teie ja Google'i ämblike töö ei saa lõpule viia. Sellepärast peaksite regulaarselt oma sisu värskendama ja katma mitmesuguseid teemasid. See viitab otsingumootoritele, et veebisait on aktiivne ja tervislik..

Vältige Google'i indekseerijate ja robotite viha

Seal oli aeg, mil otsingumootoreid võis lihtsalt petta. Veebiarendajad ja veebimeistrid kasutasid erinevate musta mütsi SEO taktikat, et manipuleerida saitide järjestust orgaanilise otsingu tulemuses. Nende märksõnade segamine on kõige kuulsam ja laialdasemalt kasutatav strateegia, kuid nüüd on otsingumootorid sellist käitumist tuvastanud. Kui ämblikud teatavad järjestikustest rikkumistest, võib see põhjustada püsiva keelu või ajutise karistuse. Karistused on teie randmele libisemine ja see ei lase teil parandada oma veebisaidi järjekohta. Selle tulemusena väheneb teie saidi liiklus, sest otsingumootorid ei reasta seda hästi.

On tõsi, et sisu on kuningas ja kui Google'i ämblikud näevad, et olete säilitanud kasutajasõbraliku ja sisust rikka saidi, mis vastab külastajatele ootustele ja keskendub parimatele SEO tavadele, siis teie saidi järjestus kindlasti paraneb. Sa ei tohiks kunagi riskida oma pingeread manipuleerivate tehnikatega, et meelitada rohkem külastajaid, kuna see ei saavuta soovitud tulemusi.

Teine meetod edu saavutamiseks ja tippu jõudmiseks

Google ja teised otsingumootorid on väärt miljardeid dollareid, ja need saidid ei jõudnud heategevuslike annetuste edukuse kõrguseni. See otsingumootori hiiglane osaleb reklaamituru müümisel otsingutulemuste kohal ja klientidel ja bränditel on pakkumine erinevates otsinguterminites, nagu kassid ja koerad. Kui inimene siseneb otsingupäringule, ilmuvad hüpik-või bännerreklaamid automaatselt. See on tõesti hea võimalus mööda minna kohtuotsingute indekseerijatest, robotitest ja reklaamijad maksavad suurel määral ruumi ainult siis, kui kasutajad klõpsavad nende reklaamidele.

Ei ole mingit tagatist, et teie sait saab hea positsiooni, sest seal on sadu tuhandeid ettevõtte veebisaite tipptasemel. Parim viis alustada on mõista, mida iga veebihaldur teeb. Sellega saate parandada sisu ja parandada veebisaidi otsingumootori tulemusi .

November 29, 2017
Semalt Expert Islamabadist - Mis on otsingumootor Spiders ja kuidas need mõjutavad SEO?
Reply