Back to Question Center
0

Semalt hoiatab vene programmeerija eest, kes vastutab miljonite Kanada apteekide rämpspostite eest

1 answers:

Igor Artimovich nakatunud sajad tuhandete arvutitega kogu maailmas botti tarkvara nimega Festi. Ta lülitas arvuti seadmed automaatsetesse rämpsposti serveritesse. Alexander Penesunko, juhtiv ekspert Semalt , ütleb, et tema juhtumite ja kohtute ilmumine aitas tuvastada Venemaa varjatud allmaailma, mis seob rämpsposti servereid, võltsitud ravimiettevõtteid ja identiteedivargusi.

Teie e-posti kasti sageli ilmuvad üldlevinud apteegi reklaamid on seaduslikud ja autentsed. Kuid hiljutised kohtuistungid ja Igori juhtum näitasid mõned šokeerivad faktid. New York Timesi andmetel pöördus rämpspost Kanada apteekide poole ja oli ühendatud ebaseaduslike uimastikaugudega nii Venemaal kui ka Kanadas. Ta kasutas väikese võrgu turvalisuse ja tarbijate kergekust, et levitada ohtlikke ja madala kvaliteediga võltsinguid kogu maailmas valitsevatele klientidele.

Viirus ja pahavara nakatunud arvutid on võimelised genereerima miljoneid vale apteegi rämpsposti e-kirju ning paljud sellised e-kirjad saadetakse tarbijale igapäevaselt. Operation Pangea VI, mis on kuulus nädal õiguskaitsetööst, on püüdnud sulgeda võltsete Interneti-apteekide veebisaite. Viimasel ajal käivitas operatsioon Pangea VI suure hulga veebisaitide URL-e, mis olid seotud rämpspostiga, ning FDA oli esimene juhtumit teavitama..Teie postkasti kiire kontroll näitab, kuidas need veebisaidid jätkavad rämpsposti tegevust Internetis.

valeapteegi reklaami põhjustatud ohud klientidele on mitmekesised. Üks peamisi muresid on see, et need veebisaidid müüvad ilma retseptita ravimeid ja rikuvad FDA määrusi ja föderaalseid seadusi. FDA ja Allspammedup.com teatavad, et kliendid, kes ostavad ravimeid rämpsposti reklaamitavatest valeapteekidest, alluvad deebetkaardi, isiklike andmete ja krediitkaardinumbrid vargusele. Lisaks sellele on nende arvuti ja mobiilseadmed ohustatud ja saadavad korrapäraselt rämpsposti enamikule Interneti kasutajatele. Isegi tarbijate veebikontaktidesse kuuluvad pahavara ja viiruste rünnakud ning nende süsteemid on suurel määral nakatunud.

FDA on hoiatanud tarbijaid vale internetiapteekide kauplustest ja soovib, et kõik jääksid internetis ohutumaks. Üha rohkem kurjategijaid ähvardab raha tarbijatelt, kes kasutasid pahatahtlikke veebisaite narkootikumide ja nende lemmiktooteid ostmiseks. Peaaegu kõik sellised veebisaidid on kättesaadavad föderaalsele õiguskaitseorganile ja FDA esindajatele. Interneti-apteekide või superstaatide valed esindajad kutsuvad ohvreid, teavitades neid oma ravimite olemusest. Kõik sellised telefonikõned on ebaseaduslikud ja niinimetatud õiguskaitseasutused püüavad kehtestada trahvi 20 000 dollarit. Ohvreid palutakse maksta karistus enne nende uimastite saatmist oma kodudesse. Nad on sageli deebetkaartide ja krediitkaartidega seotud petturlikud tehingud. Tarbijatel on lihtne kaitsta võltsitud apteekide kauplustes. Nad ei tohiks kunagi jagada oma isiklikke andmeid kellegi teisega Internetis. Lisaks peaksid nad õppima, kuidas säästa raha ja peaksid end kaitsma võltsitud ravimite kui ka kurjategijate eest, kes müüvad ebaseaduslikke uimasteid Internetis.

November 29, 2017
Semalt hoiatab vene programmeerija eest, kes vastutab miljonite Kanada apteekide rämpspostite eest
Reply