Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Ekspert: Kas teie e-kaubanduse veebisait on indekseeritav?

1 answers:

Mõistmise otsingumootori optimeerimine (SEO) põhitõed on vajalik eeltingimus, kui tegemist on online ja digitaalse turunduse . Sotsiaalse meedia platvormid on hiljuti olnud arutelu teema tänu reaalsele liikluskonverteerimisele ja suurele potentsiaalsete külastajate arvule.

Peaekspert Semalt tippiekspert Michael Brown kinnitab, et SEO põhitõdesid on ülimalt tähtis, et hankida potentsiaalseid kasutajaid ja parandada teie e-kaubanduse veebisaidi nähtavust reaalajas.

SEO algajatele, optimeerides oma veebisaiti lihtsamaks navigeerimiseks ja indekseerimisega ämblikud võivad teenida teie reaalset liiklust. Teie veebipõhine kampaania ei pea olema nii raevukas. Mis on otsingu ämblik? See on üks küsimustest, mis on hakanud hakkama otsingumootori optimeerimise algajatele, kes teevad oma veebipõhise karjääri viljakaks.

SEO põhitõdesid

Avalike suhete ja digitaalse turustamise katmisel ei saa eirata positsiooni robotite ja ämblike rollide mõistmist oma positsioonis. Turunduses otsivad ämblikud ja robotid veebi- ja ajaveebilehtede indekseerimist. Algajatele tähendab indekseeritav, et otsingumootorid saavad teie veebisaidil olevaid linke kergesti avastada..

Otsingumootorid saadavad teie registrifailide, galeriide ja veebilehtede indekseerimiseks välja töötatud programme, nagu roboteid ja ämblikke. Mõned probleemid raskendavad otsingumootorite veebisaitide ja -failide uuesti külastamist. Kui selline stsenaarium leiab aset, on teie peamised lehed põhimootori andmebaasis puudu. Pikas perspektiivis ei pruugi teie potentsiaalsed külastajad teie otsingutulemustele juurdepääsu teie sisule pääseda.

Teie veebisaidi haldamine ei õnnestu teie saiti kergesti kahjustada. Turunduskonsultandina ei tohi lasta mõned otsingumootori optimeerimise funktsioonid puutumata. Siin on veebimeistrite ja turunduskonsultantide poolt oma SEO kampaaniates levinud eksimused.

Flash-failide navigeerimislinkide sisestamine

Viimastel aastatel on Google Incorporation töötanud roboteid ja ämblikke indekseerima flash-faile. Kuid projekt on veel pooleli. Flash-failide lingid võivad tõeliselt rikkuda teie turunduskarjääri, muutes saidi alagruppide väheseks.

Vormis olevad navigeerimislingid

Lingide sisestamine vormingus on meetod, mis võib muuta teie teisendava märksõna auaste algoritmides viimaks. Vormi sisestamine sisu lugemiseks võib olla mõnele teie kasutajale tõeline ebameeldivus. Lisaks sellele muudab otsingumootorite sisu indekseerimine keerukaks vorminguid sisaldavate linkide varjamine.

Navigeerimislinkide embedamine JavaScripti

Kui teie e-kaubanduse veebisait koosneb 230-st lehtedest, kuid ämblikud on indekseerinud ainult 180-st, tähendab see, et 50 lehekülge ei suunata teie veebisaidile liiklust. Otsingumootorites on JavaScripti sisestatud linkide indekseerimisega tekkinud probleem. Lingid, mis asuvad teie ülemistel lehtedel, võivad teie päeva salvestada, meelitades ja suunates liiklust veebisaidile.

Näpunäiteid saidi indekseerimise kohta

  • Veebilehtede alternatiivsete linkide loomiseks kasutage lehitseriba või jaluseid
  • Loo ja asetage tekstlingid oma olulistele lehtedele
  • Optimeerige oma saiti CSS-koodiga ja looge navigatsioonielemendid
November 29, 2017
Semalt Islamabad Ekspert: Kas teie e-kaubanduse veebisait on indekseeritav?
Reply