Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Ekspert: miks veebisaidid ja otsingumootorid kasutavad veebi indekseerijat?

1 answers:

Veebi indekseerimise protsessi võib määratleda kui veebihäirete kasutamist otsingumootori optimeerimiseks.

Mis on veebiroomaator? Semalt klienditeeninduse juht Michael Brown selgitab, et veebiroobla on skriptikeede programm, mida otsingumootorid kasutavad veebi sirvimiseks automaatselt ja metoodiliselt. Otsingumootorid kasutavad veebiroometit, et kõik otsingu peamised tulemused kokku segada. See pakub kasutajale piltide või piltide, video, heli, uudiste, kollaste lehtede ja valgete lehtede võimalusi. Web-indeksoijat nimetatakse ka veebi ämblikud või otsingumootor robot.

Veebimurra roll

Veebiäpp mängib otsingumootoris väga olulist rolli. See mängib erinevaid rolle, et tagada otsingumootori tõhus toimimine. Iga otsingumootor nõuab mitmesugustel põhjustel veebiserjude kasutamist. Veebi indekseerijate rollid on järgmised:

Esitage andmed. Enamik veebisaite ja otsingumootoreid kasutavad veebiarveleid, pakkudes neile kõige uuemaid andmeid kõigilt teistelt veebisaitidelt. Veebiobjektiobjekt suudab kogu otsingus sisalduva teabe ühendada .

Loo koopiaid kõigist külastatud lehtedest. See on veebi indeksoijat väga tähtis osa. Nende võime kopeerida kõiki külastatud lehti mängib olulist rolli kiire otsingute hõlbustamiseks otsingumootoris. , seega suutma vaadata oma viimaseid otsinguid ja kogu pakutavat teavet veebi kaudu. Veebihüüjate poolt allalaaditud veebisaite kasutavad otsingumootorid otsingu kiiruse suurendamiseks.

Loo otsingumootori indeksi sissekanded. Veebiobjekt tavaliselt indekseerib kogu veebi ja loeb kõik veebisaidi andmed ja muud üksikasjad. Seejärel kasutab see andmeid otsingumootori indeksist .

indeksite koostamine ja muutmine. Pärast kõigi veebisaitide ja nende veebisaitide läbimist hakkab veebiroobla koju tagasi jõudma. Kui see on kodus tagasi, hakkavad otsingumootorid kogutud teavet otsimootorite vaatamiseks ja ülesehitamiseks. Enamik selliseid mudeleid nagu Yahoo ja Google kasutavad selleks veebipurnendeid.

veebisaitide hooldusülesannete automatiseerimine, et valid HTML-koodi, koguda erinevatelt veebisaitidelt igat liiki teavet ja kontrollida lingid, veebisaidid kasutavad veebihäireid. Nende võime koguda kogu see teave on oluline veebisaidi hooldamiseks. Kui veebisaidil on veebiserver, kogub veebiserveri teave automaatselt veebisaidil või otsingumootoril. Samuti uuendatakse kõiki seotud otsinguid, mis tähendab, et veebisaidil on iga veebis oleva teabe üksikasjad alati ajakohane .

Veebihüüja poolt kogutud teave on otsustava tähtsusega veebisaitide indeksis kuvatud andmetele. Kõik otsingumootorid ja veebisaidid sõltuvad nende veebihäirete kogu teabe kogumiseks ja nende ajakohastamiseks. Nende asjakohasus sõltub oluliselt sellest, mida nende veebihäired koguvad. Otsingu ajal kuvatavaid andmeid määrab ka indekseerijatelt veebisaitidelt kogutud teave. Veebiobjektiobjekt tagab, et otsingu alguses esitab otsingumootor iga üksiku teabe, mis on seotud otsingu asjakohaste märksõnadega.

November 29, 2017
Semalt Islamabad Ekspert: miks veebisaidid ja otsingumootorid kasutavad veebi indekseerijat?
Reply