Back to Question Center
0

Semalt kirjeldab põhimõttelisi erinevusi pildi pealkirja ja pildi vahel. Alt Text

1 answers:

Kujutiste kasutamine veebisaidi sisus on muutunud tõsiste veebimeistrite jaoks normiks. Kuid piltide ja nende optimeerimise osas on küsimusi, mida paljud neist veebimeistritest foorumitel endiselt küsivad. Üks kõige sagedamini esitatud küsimusi on: Mis on erinevus alt-teksti ja pildi pealkirja vahel? Ja kas nad peavad alati olema erinevad? Andke selgeks, mida alt tekst ja pealkiri tegelikult on.

Image alt text (alternatiivne tekst) on pildi oluline atribuut, mis tavaliselt lisatakse pildi sildile HTML-is. Kui pilti ei saa kuvada, ilmub selle alt tekst ja see aitab otsingumootoritel teada, mis pilt on.

Teisest küljest annab pildi pealkiri pildi pealkirja. See lisatakse ka pilditunnusele HTML-is ja avaneb siis, kui kasutaja liigub hiirekursorit pildi kohal. Erinevalt alt-alt tekstist ei kuvata pildi pealkirja, kui pilti ei kuvata .

Jason Adler, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et mõlemad atribuudid on kasutatavad saidi juurdepääsetavuse parandamiseks, eriti ekraanilugeja seadmeid kasutavate või halva nägemisega kasutajate jaoks.

Kuidas saab optimeerida alt-teksti ja pildi pealkirja?

Kuna alt teksti peamine eesmärk on kirjeldada ekraanilugejate ja otsingumootorite kujutist, on oluline, et igal sisule lisatud kujutisel oleks see atribuut..Kujutise alt tekst peaks olema lühike, kuid võimalikult kirjeldav. Oleks suurepärane kasutada ühte või mitut sihtmärki pildi alt-tekstis. See aitab pildiotsingu ajal pildi paremaks muuta ja parandada saidi järjekoha. Vältige tähemärke või tekste, mis võivad alt teksti tunduda rämpspostina või lugeja jaoks väärtust mitte.

Pildi pealkirja optimeerimine

On hea meeles pidada, et kuigi alt tekst on otsingumootoritele, on pildi pealkiri mõeldud ainult inimestele. Pealkirja märgend võib väljendada kui tegevusele kutsu, mis julgustab lugeja teatud tegevusi. Samuti peab see olema lühike, otsene punkt ja pilt väga kirjeldav.

Üldiselt järgib pilditüpe samad reeglid kui artikli pealkirjas või postitus pealkirjas. See peaks olema asjakohane ja meeldejääv. Märksõnade kasutamine on soovitatav, kuid on soovitatav, et need erineksid alt teksti kasutatavast.

Kui eelistate pildi alt teksti või pildi pealkirja optimeerimise

Kui soovite parandada saidi positsiooni SERPs, peaksite ilmselt optimeerima alt teksti, kuna see on mõeldud otsingumootori indekseerijatele.

Pildi pealkiri ei mõjuta otseselt saidi järjestust, kuid see ei tähenda, et pilditüübid oleksid vähem tähtsad. Õigesti seadistatud pealkiri parandab kasutajakogemust. Pildi pealkirja loomine on väga lihtne, kui teil on alt tekst - kirjutad midagi alt-teksti täiendavat ja kasuta seda pealkirjaks .

Teie kujutiste etikett ei kujuta endast kohutavat viga. Kahjuks on palju blogijaid ja teisi veebimeistreid, kes lihtsalt lisavad oma sisule kujutisi ja jätavad selle endaga kaasa. Nad ei tea, kuidas see viga mõjutab kasutajate kogemusi ja saidi järjestust. Nüüd teate, et pildi pealkiri ja alt tekst erinevad ja kuidas neid veebisaidi parandamiseks kasutada .

November 29, 2017
Semalt kirjeldab põhimõttelisi erinevusi pildi pealkirja ja pildi vahel. Alt Text
Reply