Back to Question Center
0

Semalt: Kuidas blokeerida teatud veebisaite Chrome'i kasutades BlockIt-i

1 answers:

Internet on täis tüütuid ja hüpikreklaamid on kõige ärritavad asjad. Need kuvatakse teie veebisaitidel ja häirivad kasutajaid paljudel viisidel. Lisaks suunavad nad kasutajaid soovimatute või täiskasvanute veebisaitidele. With BlockIt saate kiiresti eemaldada oma Google Chrome'ist nii hüpikreklaamid kui ka kahtlased või täiskasvanute saidid. Veebisaite, mis laadivad ja võtavad sisestatud tekste, saab seda tehnikat lihtsalt blokeerida.

Internetis esineb erinevaid ohtusid ning me otsime alati nende eest kaitset. Vanemad soovivad lapse nutitelefonidele paigaldatud usaldusväärseid vanemliku kontrolli programme, et vältida ebameeldivaid probleeme, ja tööandjad otsivad hästi tuntud seireseadmeid, et tagada nende töötajate suurepärane tulemuslikkus. Google Chrome'i kasutajate jaoks on saadaval kõikide probleemide lahendus, mis on tuntud kui BlobkIt. See on kuulus brauseri turvakaart, mis võib piirata juurdepääsu mõnele veebilehele, nii et sobimatut ja ohtlikku sisu ei ilmu interneti surfamisel.

Siin on juhtiv spetsialist Semalt juhtiv spetsialist Michael Brown, kes on kirjeldanud mõningaid võimalusi blokeerida Chrome'i mõni veebisait, kasutades BlockIt'i.

Valik nr 1:

Kui kasutate Windowsi versiooni, mis ei ole vanemliku kontrolli jaoks toetav, saate hõlpsasti installida laiendust, mida nimetatakse BlockItks, et kõrvaldada mõned kahtlased või täiskasvanute veebisaidid. Esimene samm on installida lisandmoodul ja kirjuta kroom: // extension / oma aadressiribale. See näitab kõiki installitud laiendeid. Teine samm on klõpsata valikute ribal ja piirata juurdepääsu lehtedele, mis sulle ei meeldi

Valik nr 2:

Kuigi seda meetodit kasutades on mõne veebisaidi väga lihtne blokeerida, saate oma lemmikkohti samast loendist hõlpsalt avada. Avage jaotis Valikud ja kustutage URL, kust see blokeeritud loendist kustutatakse. Veenduge, et olete enne brauseri sulgemist seaded salvestanud.

Valik nr 3:

Kui soovite määrata parooli, nii et teie lapsed ei pääseks kunagi varem blokeeritud veebisaitidele, peate sisestama oma parooli BlockIti valikute ribas ja seda kinnitama. Seejärel klõpsake enne akna sulgemist nupule Salvesta .

Valik nr 4:

Nüüd pöörduge tagasi Google Chrome'i, et kontrollida, kas URL-id on korralikult blokeeritud või mitte. Sa pead lihtsalt sisestama saidi nime ja kui see on blokeeritud, ilmub teade, et see veebisait on blokeeritud. Kui soovite kasutada sama veebisaiti, peate klõpsama valikul Muuda sätted ja sisestage oma parool siin. See suunab teid lehele, kus saate veebisaite blokeerida või blokeerida, lähtudes teie isiklikest eelistustest.

BlockIt on olnud juba aastaid, kuid kogu veebisaitide hulk, mida see blokeerib, on internetiühenduseta. Parim eelis on see, et see võib hõlpsasti blokeerida mitut Google Chrome'i veebisaiti ja ei salvesta nende lingid taustaprogrammis. Lisaks võite veebilehti blokeerida igal ajal ja kõikjal .

November 29, 2017
Semalt: Kuidas blokeerida teatud veebisaite Chrome'i kasutades BlockIt-i
Reply