Back to Question Center
0

Semalt: kuidas kõige paremini kasutada Wikipedia rakendust, kui olete võrguühenduseta

1 answers:

Kuigi kiire andmeühendus tundub olevat kõikjal, on ikkagi asukohad, millel pole isegi sellel ajahetkel ühenduvust. Mõnes kohas on nullühendus, nii et teil on mõnes muus asukohas vaja drastiliselt vähendada ribalaiust. Väga hea näide on siis, kui reisite lennukiga või kui olete välismaal.

Mõlemas olukorras võite salvestada palju veebisaite, et saaksite neid hiljem lugeda, kui teie telefon on võrguühenduseta. Ivan Konovalov, Semalt kliendihalduse juht, kinnitab, et Android-i ja iOS-i jaoks on olemas Wikipedia rakendused, mis võimaldavad kasutajatel salvestada artikleid, mida saab hiljem võrguühenduseta kasutada.

Android lehe salvestamiseks

  • Puudutage ekraani paremas ülanurgas kolme vertikaalset punkti. See toimib menüünupuna
  • Valitud valikute loendist valige "Salvesta leht"
  • .

Android-i salvestatud artiklite leidmine

  • Ava peamenüü ja vali "Salvestatud lehed"
  • .

iOS-i lehe salvestamine

  • Teil on vaja ainult artikli sümboleid ikooni koputada ja see on salvestatud. See on veelgi lihtsam ja lühem.

iOS-i salvestatud artiklite leidmine

  • Ava peamenüü ja vali "Salvestatud lehed"
  • .

Mõlemad rakenduse versioonid võimaldavad värskendada artiklit värskeima sisuga, kui ühendus on taastatud. Kuid Android-versioonil on veel üks eelis rakenduse iOS-i versioonile. See võimaldab vahistatud lehtede otsimiseks.

Isegi kui teil on ühendus, on mõni põhjus, miks te ikkagi eelisite võrguühenduseta režiimis salvestatud artiklite lugemist. See on igasugustest häiristustest vaba. Kui vajate maksimaalset kontsentratsiooni, võivad teated, nagu tulevad SMS-sõnumid, kõned, vidistama sõnum ja teised, halvendada teid halvasti, vähendada oma kontsentratsiooni ja aeglustada lugemistempot. Teine põhjus on see, et lehe värskendamine kirjutab see kõige värskema sisuga üle. See tähendab, et salvestatud lehel on oluline teave.

Välise Wikipedia peab olema lennuki režiimi jaoks valmis. Nii et sõltuvalt sellest, kui kaua te reisite ja kui kiiresti saate lugeda, saate salvestada piisavalt lehti, mis hoiavad teid kogu oma reisi ajal hõivatud, kui olete viljakas lugeja.

Olles võrguühenduseta, hoiab ka teie seadme aku. See tähendab, et saate lugeda rohkem artikleid, enne kui aku tühjeneb võrguühenduseta režiimis, kui võrgurežiimis. Isegi õpilased saavad kasutada võrguühenduseta Wikipedia lehekülgi .

Üliõpilasega saate teha Wikipediale teadustööd ja salvestada kõik asjakohased lehed. Kas teil on ühenduvus või mitte, on parem muuta oma seadet võrguühenduseta režiimiks, kuna kõigi salvestatud lehtede lugemiseks ja digestamiseks on vaja 100% kontsentratsiooni. Võimalik, et peate lugema lehekülgi ka olulisi punkte. Kahjuks ei tunne paljud inimesed seda Wikipedia rakenduse seda funktsiooni veel .

November 29, 2017
Semalt: kuidas kõige paremini kasutada Wikipedia rakendust, kui olete võrguühenduseta
Reply