Back to Question Center
0

Semalt: Kust leida vastuseid Wiki kohta?

1 answers:

"Sams Teach Yourself Vikipeedia 10 minutiga" on kuulus Michael Milleri kirjutatud raamat. See annab otseselt ja praktilisi vastuseid Wikipedia puudutavatele küsimustele ja me õpime kasutama entsüklopeediat kümne minuti jooksul. Me saame õppida kõike, mida me peame Wikipedia kohta teadma ja pääsema oma uskumatutele ja kuulsatele ressurssidele. Siiani on Michael Miller kirjutanud üle 90 raamatu ja tema enim müüdud raamatud ning kuulsad pealkirjad on "Sams Teach Yourself YouTube 10 minutiga", "Googlepedia: Ultimate Google Resource", "Speed ​​It Up! Mittetehniline juhend aeglase arvuti kiirendamiseks ja arvuti aluste absoluutse algaja juhend ». Selle autori maine on kogu maailmas tema tehnilise täpsuse, tõelise empaatia ja kasulike nõuannete tõttu. Ta on täitnud kõigi oma lugejate nõudmisi.

Kuidas kasutada Wikipedia?

Lisa Mitchell, Semalt klienditeeninduse juht, kirjeldab Wikipediat kui parimat internetis leiduvat teabeallikat, mis võimaldab kasutajatel sisu lisada ja redigeerida. Et säilitada tehnoloogiliselt nõudlik eluviis, peaksite kasutama Wikipediat, kuna see on kõige uuenduslikum ja hästi tuntud veebisait Internetis. Vikipeedia sirvimisel on lihtne ja otsene lüüa wiki-auk. Võite otsida osavõtjaid, kes mängisid Hollywoodi filmides parimaid rolle, ja siis hakkasite otsima oma naiste kohta ning leidisite, et nad ei läinud keskkooli ja alustasid oma karjääri liiga vara. Wikipedia on hiljuti tähistanud oma 15. aastapäeva ja ala annab teavet lastele, kes teevad oma ülesandeid ja kodutööd..Infoturbe andmete ja teabe kaudu on Wikipedia suurim infoallikas Internetis. Selle asutaja Ward Cunningham kirjeldab oma loomist kõige täpsema ja lihtsa andmebaasina, mis vastab erinevate inimeste ootustele.

Oma raamatus kirjeldab Michael, kuidas lisada Wikipedia klassiruumi erinevatel tasanditel. Andes õpilastele täielikku kontrolli oma projektide üle, saame meid tungivalt nõuda Wikipediat kasulikku teavet kontrollima .

Kolm peamist Wikipedia lehekülge õpetajatele

1. Wikispaces: See jaotis on mõeldud kasutamiseks klassiruumis. Wikispaces on hiiglaslik lehekülg, mis toimib täpselt nii, nagu klassiruumis juhtimisvahend ja aitab õpetajatel ja õpilastel õppida, kuidas korraldada oma klassiruumis ülesandeid ja projekte paremini. Mitte ainult see annab palju teavet ja mallid, vaid ka see on tasuta ja tal on palju vastuseid ülesandele. Õpetajad saavad seda lehte kasutada ülesannete loomiseks ja ressursside jagamiseks .

2. Wikidot: Põhitase on selle Wikipedia lehekülje kasutajatele tasuta, kuid mõned selle funktsioone ja sisu on makstud. Kui te ei soovi hüpikreklaame ja bännereid näha, peaksite tasuma oma tellimustasu.

3. PBworks: Sellel Wikipedia leheküljel on rohkem kui 200 000 lingitud lehte õpetajatele ja üliõpilastele palju võimalusi, mis ergutavad õpilasekeskset õpet. Samuti saavad õpetajad ja õpilased oma veebisaite hõlpsasti üles ehitada ja veebipõhiseid projekte luua, kui nad leiavad teavet sellel lehel.

Michaeli raamatu näpunäiteid, nõuandeid ja ideesid kasutades saate hõlpsasti Wikipediat kaasata ja ennast internetis osaleda .

November 29, 2017
Semalt: Kust leida vastuseid Wiki kohta?
Reply