Back to Question Center
0

Web Bots selgitas Semalt Islamabad Expert

1 answers:

Enamiku kaubanduse veebisaitide omanike jaoks on otsingumootorite botsüümide kontrollimine üks digitaalse turunduse kõige olulisemaid aspekte. Näiteks kasutavad saidid külastajate juhtimiseks ja jälgimiseks inimesi selliseid taktikaid nagu otsingumootor robotti. Need robotid külastavad veebisaite ja külastavad nende veebisaitidel olevat teavet. Enamik otsingumootorite veebirakendajat tegutseb selles SEO juhendis esitatud kriteeriumis, mille on esitanud 12 Semalt tippiekspert Michael Brown.

Üldise veebisaidi sisu indekseerimiseks töötavad kõik otsingumootorite võrgud, mis asuvad teie veebisaidi kaustas olevas htacccess.file'is. Erinevate kaubanduse veebisaitide omanike jaoks on paljudel juhtudel, kui osapooled kavatsevad rakendada erinevaid meetmeid standardse otsingumootorite rolli täitmiseks .

Veebisaitide sisu indekseerimiseks kasutavad otsingumootorid teie veebisaidil optimeerimiskülastust. Veebisaidi indeksoijal on võimalus saidile minna ja kogu veebisisu indekseerida. Kuid otsingumootorite botsidel on võime.

Kuidas otsingumootorid töötavad

Otsingumootorite saapad töötavad nagu lihtsad andmete otsimise programmid. Paljud inimesed võivad küsida, mis on otsingu ämblik ja kuidas need otsinguagendid töötavad..Näiteks võivad robotid pikemat aega lugeda otsinguvõrgus olevat teavet ja seda kasutada. Samuti aitavad nad luua otsingumootorite kataloogi, kus erinevad päringud loovad oma SERPsid.

On oluline oma veebisaidi optimeerida nii palju otsingutulemusi kui võimalik. Näiteks panevad inimesed robots.txt faili pantvangi veebikataloogi juurkataloogi. Iga kord, kui need robotid teie veebisaidile külastavad, otsivad nad seda faili indekseerimise eesmärgil. Nad koguvad hiljem teavet, mis lisab otsingumootori andmebaasi. Kui see protsess on lõpule jõudnud, on otsingutulemused saadaval inimestele, kes neid otsivad ja otsivad.

Mõnel juhul ei pruugi otsingumootor Botsit veebisaiti leida. Sellisel juhul võib teie veebisaidil olla portsjonid, mis ei pruugi indekseerimiseks olla. See nähtus võib muuta saidi kaotatud otsingumootori pingeread.

Kuidas otsingumootorid töötavad

Otsingumootorid sõltuvad otsitavast ämblikust (otsingutest) otsingutest. Näiteks kui uus veebisait registreerib indekseerimise jaoks, peab otsingumootori veebisait leidma kogu selle indekseerimise jaoks kättesaadava teabe. Robots.txt-faili mitmed eeskirjad aitavad seda selle täitmisel. Otsingumootori veebisaidilt saab oma andmebaasist erinevaid toiminguid teha mitmeid tulemusi eri märksõnade jaoks .

Järeldus

Paljudel e-kaubanduse veebisaitidel on Interneti-turundusstrateegia kättesaadavus. Näiteks optimeerivad inimesed oma saite indekseerimiseks otsingumootorite võrgustikes nagu Google. Otsingumootorid aitavad erinevate veebisaidi-kasutajate toimingute teostamisel, millest enamik sisaldab isikupärastamist. Veelgi enam, inimesed saavad endiselt kasu indekseeritavate funktsioonide lubamisest oma veebisaitidele ja digitaalse turunduse muudele aspektidele. See SEO artikkel võib teile õpetada, mida otsida ämblikuvõrkudest ja kuidas need veebiarvejad oma ülesandeid täidavad. Saate teada saada, kuidas otsingumootori veebisaidid kasutavad roboteid sisaldavat teavet SERPsi andmebaasi loomiseks.

November 29, 2017
Web Bots selgitas Semalt Islamabad Expert
Reply